13 серпня 2022 року (0532) 68-73-86 Мапа сайту

Відповідальна: Бичко Марина Вікторівна.

Виховна робота на кафедрі медичної інформатики, медичної і біологічної фізики здійснюється згідно наказів «Про призначення кураторів академічних груп міжнародного факультету», «Про організацію виховної роботи та наставництво на міжнародному факультеті». Співробітники кафедри є кураторами академічних груп міжнародного факультету.

На початку кожного навчального року куратори проводять наради з метою обговорення перспектив виховної роботи на навчальний рік. Стан виховної роботи кожного куратора відображається у щоденниках.

Кураторами академічних груп постійно проводяться виховні години зі студентами по наступній тематиці: Правові обов’язки студентів ПДМУ, Дисципліна – основа навчання, Соціалізація особистості та сприяння її творчому розвитку, Антикорупційні заходи, Традиції нашої країни, Державна політика України та інші.

Студенти приймають активну участь у культурно-масових заходах ПДМУ, беруть активну участь у студентських наукових конференціях, у благодійних заходах та акціях здачі донорської крові.

Згідно плану виховної роботи куратори проводять різноманітні виховні заходи зі студентами. Відвідують музеї, Музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, кінотеатри, виставки, спортивно-розважальні заходи.

А також, з виховною метою, проводяться зустрічі студентів з ветеранами та учасниками бойових дій.

Постійно ведеться робота зі студентами, що мають заборгованість і низькі оцінки. З метою ознайомлення з житлово-побутовими умовами студентів і їхньої навчальної роботи вдома, куратори груп відвідують гуртожитки та проводять бесіди зі студентами щодо виконання наказу № 8 від 09.01.2013 р. «Про заборону паління у приміщеннях та на території академії», «Профілактика ВІЛ і СНІД» та інше.