02 жовтня 2023 року med.informatic@pdmu.edu.ua (0532) 68-73-86

Бичко Марина Вікторівна 
к.пед.н., викладач закладу вищої освіти
відповідальна за виховну роботу.

Виховна робота на кафедрі фізики здійснюється згідно наказів «Про призначення кураторів академічних груп міжнародного факультету», «Про організацію виховної роботи та наставництво на міжнародному факультеті». Співробітники кафедри є кураторами академічних груп міжнародного факультету.

На початку кожного навчального року куратори проводять наради з метою обговорення перспектив виховної роботи на навчальний рік. Стан виховної роботи кожного куратора відображається у щоденниках.

Кураторами академічних груп постійно проводяться виховні години зі студентами по наступній тематиці: Правові обов’язки студентів ПДМУ, Дисципліна – основа навчання, Соціалізація особистості та сприяння її творчому розвитку, Антикорупційні заходи, Традиції нашої країни, Державна політика України та інші.

Студенти приймають активну участь у культурно-масових заходах ПДМУ, беруть активну участь у студентських наукових конференціях, у благодійних заходах та акціях здачі донорської крові.

Згідно плану виховної роботи куратори проводять різноманітні виховні заходи зі студентами. Відвідують музеї, Музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя, кінотеатри, виставки, спортивно-розважальні заходи.

А також, з виховною метою, проводяться зустрічі студентів з ветеранами та учасниками бойових дій.

Постійно ведеться робота зі студентами, що мають заборгованість і низькі оцінки. З метою ознайомлення з житлово-побутовими умовами студентів і їхньої навчальної роботи вдома, куратори груп відвідують гуртожитки та проводять бесіди зі студентами щодо виконання наказу № 8 від 09.01.2013 р. «Про заборону паління у приміщеннях та на території академії», «Профілактика ВІЛ і СНІД» та інше.